Zajímavosti

Modely aut Small Cars

Internetový obchod SmallCars.cz nabízí modely aut různých velikostí a výrobců. Na své si přijdou sběratelé i občasní nadšenci, kteří chtějí své autíčko mít doma i v malém provedení. Zabýváme se prodejem různých modelů, máme vše od Volkswagenu k Ferrari. Značnou část nabídky tvoří modely aut Škoda.

Ryhlé peníze zařídí SMS půjčka

Tu situaci zná většina z nás. Neočekávané výdaje, do další výplaty je ještě daleko a v peněžence téměř prázdno. Řešením bývalo sklopit hlavu a s prosíkem vyrazit za příbuznými, či přáteli. Novým řešením je SMS půjka. Díky SMS půjčce již tento nepříjemný proces podstupovat a ukazovat svou složitou situaci svým blízkým nemusíte.

Překlady a tlumočení

Překladatelská agentura AlfaCZ pro Vás zajistí kvalitní a profesionální tlumočení. Zajišťuje tlumočení jak simultánní tak i konsekutivní a zvládá všechny světové i méně používané jazyky. Agentura zajistí též kvalitní překlady, s jistotou se na ni obraťte, potřebujete-li překlad do angličtiny, němčiny, španělštiny a vlastně i do jakýchkoli dalších jazyků. Agentura zvládá též překlady do nestandardních jazyků jako například arménština, turečtina a další. Překlady textů jsou pro nás hračkou! Zároveň na našich stránkách najdete přehled agentur - překladatelské agentury v ČR máme zmapovány!

 

Objednávky na Tel. 737 671 199

Kontejnerová doprava