Odvoz stavební suti a odpadu

Stavíte? Rekonstrujete? Zbyla po vaší práci stavební suť a odpad? Zavolejte nám,  rychle a spolehlivě zajistíme odvoz stavební suti a odpadu.
 

Zajistíme služby

  • Odvoz odpadu v Praze
  • Odvoz stavební suti v Praze
  • Odvoz odpadu a suti po řemeslnících v Praze
  • Úklid odpadu po skončení stavby či rekonstrukce - po dohodě
  • Dlouhodobý pronájem kontejneru a následný odvoz odpadu
  • Odvoz odpadu ze zahrady

Odvoz odpadu Praha

Zajistíme pro Vás kompletní odvoz stavební suti a odpadu v Praze a okolí. Odpadu a suti vás zbavíme v kterýkoli den, včetně víkendů. Vaše stavba se tak nebude zbytečně protahovat a vy můžete klidně pokračovat s dalšími pracemi.
Kontejnery na odpad přistavíme v Praze a okolí prakticky kdykoli.
 

Kolik stavební suti a odpadu odvezeme

Kolik bude potřeba. Disponujeme několika různě velkými kontejnery na různé druhy odpadu, takže není problém odvézt téměř jakékoli množství stavební suti a (nejen) stavebního odpadu. Odvoz suti zajistíme v kteroukoli denní dobu, zavolejte nám a domluvíme se. Odvoz odpadu Praha je pro nás běžnou záležitostí, garantujeme spolehlivý přístup.
 

Odvoz odpadu všeho druhu

Odvoz komunálního odpadu

V případě potřeby můžeme zajistit odvoz komunálního odpadu, ačkoli se specializujeme na jednorázový odvoz odpadu Praha (stavební sutiny aj.). Jde především o odpad, který je způsoben stavebními pracemi, rekonstrukcemi apod. Jde tedy o likvidaci a odvoz stavebního odpadu a stavební suti.
 

Odvoz venkovního odpadu

Pro nebytové objekty i rodinné domy či bytové jednotky spolehlivě zajistíme odvoz venkovního odpadu jako stavební sutiny, velké množství posekané trávy, černé skládky a další rozměrný nežádoucí odpad. Častou zajišťujeme i odvoz dřeva nebo odvoz zahradního odpadu.
 

Kdy odvoz odpadu zajistíme?

Odvoz stavení suti a odpadu v Praze a okolí, kterýkoli den v týdnu, rychle a spolehlivě. Odvoz je zajišťován velkokapacitními kontejnery a vozem Avia. Kontejnery zajistí odvoz velkého množství odpadu najednou, kontejnerů nabízíme více druhů.
 

Odvoz opadu v Praze

Působíme zejména v Praze a jejím okolí, sídlíme na Praze 5 - Lužiny (Stodůlky, Velká Ohrada...), ale zajistíme odvoz odpadu a suti ve všech dalších částěch Prahy. Praha 1, Praha 2, Nové město, Karlín, Vinohrady, Žižkov, přijedeme kamkoli.
 
Naše firma se zabývá také odvozem odpadu v Praze a okolí. Tento odpad může nabývat mnoha podob, se všemi si však hravě poradí kontejnery Deme. Může se tedy jednat o odpad ze zahrady, o stavební či o komunální odpad atd. Výjimkou není ani odvoz černých skládek či velkého množství posekané trávy. Vše zajišťují velkokapacitní kontejnery a nákladní automobil značky Avia.
 
Pro jednorázový odvoz odpadu stačí vzít telefon a vytočit uvedené kontaktní číslo – bez ohledu na den či hodinu. Pracujeme také v sobotu a v neděli. Domluvit se je dílem okamžiku. Kontejner může být přistaven prakticky kdykoliv a kdekoliv v Praze či v blízkém okolí. Jsme schopni zajistit také odvoz komunálního odpadu, vše záleží na domluvě. Nebojte se nás tedy kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
 
Díky kontejnerům o různých velikostech lze zvolit právě ten, jenž bude Vašim potřebám vyhovovat nejlépe. Lze se spolehnout také na dodržování smluvených termínů. Sídlo firmy se nachází v Praze 5, odvoz odpadu je však možno realizovat v rámci celé Prahy, ať již se jedná o Vinohrady, Karlín nebo Žižkov. Přijedeme kamkoli!
 
Odvoz odpadu, shrabaného listí, posekané trávy, nepotřebného dřeva či odpadu po řemeslnících. Toto vše je pro nás běžnou rutinou, kterou zvládáme rychle a elegantně bez zbytečného zdržování. Kontejnery Deme – kontejnery, které se neštítí žádného odpadu!
 
 
 
Ceník odvozu odpadu najdete tady, kontaktní informace zobrazíte klepnutím sem
Objednávky na Tel. 737 671 199

Kontejnerová doprava