Odvoz stavební suti

Odvoz a dovoz suti Praha

 
Stavíte či rekonstruujete? Pokud je tomu tak, bylo by dobré vědět, že rychlý a bezproblémový odvoz suti je běžnou činností naší firmy. Spolehlivý a profesionální přístup je pro nás samozřejmostí. V případě zájmu stačí jednoduše zatelefonovat na uvedené kontaktní číslo a domluvit se. Budujte bez zbytečných průtahů, odvoz suti přenechte odborníkům!
 
Zbytkový materiál po bourání, odpad po výstavbě či přestavbě, zrezivělé plechy, drolivé kusy cihel a také zkroucené dráty čouhající ze všeho toho zmatku – hračka za předpokladu, že se rozhodnete využít našich služeb. Odvoz suti v Praze a okolí kdykoliv v týdnu, víkendy nevyjímaje.
 
 
Disponujeme několika kontejnery o různých velikostech, lze tedy snadno vybrat ten, jenž bude Vašim potřebám vyhovovat nejlépe. Kontejner lze pronajmout také dlouhodobě, vše záleží na domluvě. V případě jakékoliv nejasnosti neváhejte a vytočte naše kontaktní telefonní číslo, rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.
 
Odvoz suti a odpadu či rozvoz písku a štěrku – to vše a mnohem víc zajišťuje naše firma specializující se na kontejnerovou dopravu v Praze a okolí. S námi se Vám nebude stavba či stavební úprava zbytečně protahovat. Lpíme na striktním dodržování termínů a domluv. Kontejnery Deme jsou kroky tím správným směrem!
Objednávky na Tel. 737 671 199

Kontejnerová doprava