Odvoz rozvoz písku

 Zajistíme odvoz a dovoz písku či hlíny. Dovoz materiálů na stavbu, jako písek či stavební materiál jsou pro nás běžnou praxí. Ideální řešení při stavbách - potřebujete-li dovézt větší množství písku, zavolejte nám. Dovoz písku zajišťujeme vozem Avia a velkokapacitními kontejnery. Stejně tak jako dovoz písku zajistíme i dovoz dalších materiálů, například dovoz zeminy a hlíny, například pro úpravy terénu Vaší zahrady.
 
Dovoz písku zajistíme nonstop - volejte o víkendech i ve všední dny!
 
Spolehlivě dodržujeme domluvenou hodinu příjezdu, zařídíme dovoz písku a hlíny bez komplikací, v Praze a blízkém okolí. Zajistíme odvoz odpadu všeho druhu.
 

Potřebujete-li dovoz písku, zavolejte nám

 
Naše firma zabývající se kontejnerovou autodopravou Vám nabízí pohodlný dovoz písku přímo na místo určení kdekoliv v Praze a v okolí. Dovoz písku proběhne přesně dle smluvených podmínek a bez zbytečného zdržování. Dodržování dohodnutých termínů je pro nás samozřejmostí. Budujte s námi bez zbytečných průtahů!
 
Rozvážíme také hlínu, štěrk či zeminu pro úpravy terénu nebo zahrady. Zajišťujeme profesionální dovoz stavebního materiálu od Vašeho dodavatele až na místo určení. Převoz je uskutečňován velkokapacitním kontejnerem a vozem značky Avia.
 
Snažíme se všemožně vycházet vstříc svým zákazníkům. Výčet všech našich služeb by byl vyčerpávající, stále však existuje možnost domluvit se na individuálním řešení. Mnoho z Vás jistě ocení také to, že jezdíme i o víkendech. Neváhejte a další dotazy směřujte na uvedené telefonní číslo. Rádi Vám odpovíme.
 
Dovoz a rozvoz písku je jednou z mnoha námi nabízených služeb. Postaráme se také o odvoz stavební suti či zemědělského odpadu, jako je kupříkladu shrabané listí či posekaná tráva. Běžně převážíme také starý nábytek, koberce, betonové směsi či menší stavební stroje. Ať již je však v kontejneru cokoliv, vždy se lze spolehnout na dochvilnost a profesionální úroveň vlastního převozu. Disponujeme samozřejmě hned několika kontejnery s různým využitím.
 
 
 
Objednávky na Tel. 737 671 199

Kontejnerová doprava