Odvoz rozvoz betonu

Pro vaši stavbu zajistíme dovoz či rozvoz betonu. Dovezeme vám prakticky jakékoli množství betonu, které si objednáte. Jsme spolehliví, co slíbíme také splníme. Dodržujeme termíny.
 

Dovoz a rozvoz betonu Praha

Dovoz betonu je zajišťován vozem Avia na velkokapacitním kontejneru po celé Praze a blízkém okolí. Pokud si nejste jisti, co si pod pojmem blízké okolí Prahy představit, zavolejte nám, zkusme se domluvit a již vám vezeme beton :-)
 
Dovoz a rozvoz betonu je pro nás běžná záležitost, držíme své slovo a termíny, obraťte se na nás s klidným svědomím :-)
 
Ceník zobrazíte zde a kontaktní informace zde
 
Dovoz a rozvoz betonu či cementu oceníte zejména ve chvíli, kdy se chystáte stavět či budovat. Velké množství betonu můžeme dovézt v podstatě kdykoli (jezdíme i o víkendech), takže se vaše stavba nebude zbytečně protahovat. Zkuste nám zavolat, najdeme společnou řeč :-) Krom betonu zajistíme i odvoz odpadu všeho druhu.
 

Rozvoz betonu po Praze

Naše firma specializující se na kontejnerovou autodopravu je schopna zajistit dovoz či rozvoz jakéhokoliv množství betonu pro Vaši stavbu. Rozvoz betonu a cementu je možno uskutečnit po celé Praze a okolí a to ve všední dny i o víkendech. S námi se Vám práce zbytečně neprotáhne, neboť spolehlivě dodržujeme smluvené termíny. Pro dovoz či rozvoz betonu stačí vzít telefon a vytočit uvedené kontaktní číslo. Snadno se domluvíme nebo Vám zodpovíme případné dotazy.
 
Historie betonu sahá až kamsi do antických dob. Moderní beton, jak jej známe dnes, byl poprvé použit na konci osmnáctého století. Míchačky na míchání betonu se staly běžnou součástí staveb ve dvacátých letech minulého století. První pražskou výstavbou s betonovými základy se v roce 1912 stala budova akademie věd. Beton je dnes univerzálním stavebním materiálem pro stavbu mostů, vozovek, skeletů a nosných konstrukcí.
 
Rozvoz betonu je naší firmou uskutečňován pomocí velkokapacitního kontejneru a nákladního vozu značky Avia. Kromě betonu a cementu převážíme také písek či štěrk. Zkrátka vše, co je třeba pro Vaši stavbu. Lze si také dlouhodobě pronajmout jeden z odpadních kontejnerů, jenž po naplnění odvezeme. Běžně takto odvážíme stavební suť či odpad ze zahrady. Zajišťujeme také rozvoz starého nábytku a koberců. Ať již je však v našich kontejnerech uloženo cokoliv, vždy se lze spolehnout na profesionální úroveň převozu.
Objednávky na Tel. 737 671 199

Kontejnerová doprava