Odvoz nábytku Praha a okolí

Rekonstruujete byt či dům a potřebujete se zbavit starého nábytku? Nebo potřebujete nábytek přestěhovat a převézt na jiné místo? Žádný problém - zajistíme odvoz či převoz nábytku v Praze a okolí.
 
Odvoz či převoz nábytku zajišťujeme vozem Avia a velkokapacitními kontejnery.
 

Odvoz nábytku v Praze

Dbáme na termíny spolehlivost! Slíbíme-li odvoz nábytku, buďte si jisti, že vše proběhne podle dohody! Krom nábytku zajistíme odvoz odpadu i materiálu všech druhů.
 
Rádi byste se zbavili starého nábytku či jiného vybavení? Odvoz a rozvoz nábytku je jednou z činností, kterou se naše firma specializující se na kontejnerovou přepravu zabývá. Odvoz a rozvoz nábytku je možno realizovat v rámci celé Prahy a okolí. A o tom, zda právě Vaše lokalita do tohoto okolí spadá, je možno se bleskurychle přesvědčit informativním telefonátem na uvedené kontaktní číslo.
 
Odvoz nábytku je realizován pomocí velkokapacitního kontejneru a nákladního automobilu značky Avia. V naší nabídce se nachází hned několik kontejnerů různých typů a velikostí, aby mohly být pokryty požadavky co nejširšího spektra zákazníků. Kontejnery mohou být přistaveny prakticky kdykoliv v rámci Prahy a blízkého okolí. Vyvážet či převážet lze starý nábytek, skříně, šatníky, postele, stoly, židle, kuchyňské linky, pohovky, matrace, koberce atd.
 
Je možno spolehnout se na rychlost a dodržování předem smluvených termínů. Snažíme se co nejlépe vycházet vstříc svým zákazníkům. Odvoz a rozvoz nábytku je možno uskutečnit ve všední dny i o víkendech.
 

Odvoz nábytku a koberců 

Odvoz a rozvoz nábytku a koberců v Praze a okolí není naší jedinou náplní. Zabýváme se také dalšími druhy kontejnerové přepravy. Můžeme Vám snadno pomoct s odvozem stavební suti či odpadu ze zahrady, zajistíme dovoz písku, hlíny nebo štěrku. Vždy se můžete spolehnout na kvalitu a rychlost našich služeb. S námi se Vám již nebude práce zbytečně protahovat.
 
 
Objednávky na Tel. 737 671 199

Kontejnerová doprava