Odvoz dovoz štěrku Praha

Zajistíme odvoz a dovoz štěrku v Praze a okolí. Díky velkoobjemovým kontejnerům, které má naše firma k dispozici jsme schopni odvézt či dovézt v podstatě jakékoli množství štěrku. Krom štěrku zajistíme odvoz odpadu nebo materiálu všeho druhu.
 
Dovoz štěrku zajišťujeme vozem Avia a velkokapacitními kontejnery k přepravě štěrku určenými. Potřebujete-li dovézt štěrk například ke stavebním či terénním úpravám, dejte nám vědět.
 

Odvoz a dovoz štěrku v Praze a okolí se zárukou

Spolehněte se na nás, co slíbíme také splníme. Dbáme na spokojenost zákazníka a dodržujeme smluvené termíny. Dovoz štěrku tak bude naprosto jednoduchou záležitostí!
 
Jednou z hlavních činností naší firmy je dovoz a rozvoz štěrku po Praze a okolí. Zabýváme se samozřejmě také dalšími formami kontejnerové přepravy. Vozíme písek, betonové směsi, stavební suť, různé druhy odpadu, starý nábytek i koberce. Vždy je možno spolehnout se na naši profesionalitu a dodržování předem dohodnutých termínů. S námi se Vaše stavba zbytečně neprotáhne.
 
Štěrk jako zrnitý přírodní materiál nachází pestrou škálu uplatnění ve stavebnictví, např. při stavbě cest a silnic. Štěrk se používá také jako přísada do základových betonů. Rozvoz štěrku lze s naší firmou uskutečnit ve všední dny i o víkendech. Stačí vzít telefon a jednoduše vytočit uvedené kontaktní číslo. Rádi se s Vámi domluvíme nebo zodpovíme případné dotazy.
 

Rozvoz štěrku po Praze

Vlastní rozvoz štěrku je realizován pomocí jednoho z našich velkokapacitních kontejnerů a nákladního automobilu značky Avia. Vlastníme hned několik kontejnerů různých typů a objemů, lze tedy vybrat ten, jenž bude Vašim potřebám vyhovovat ze všech nejlépe. Pohodlná může být také možnost dlouhodobého pronajmutí odpadního kontejneru atd. Dovoz a rozvoz štěrku lze realizovat od Vašeho dodavatele přímo na místo určení kdekoliv v Praze, ať již se jedná o Vinohrady, Žižkov či Nové město. V úvahu připadá také rozvoz štěrku v okolí Prahy.
 
O tom zda právě Vaše lokalita do tohoto okolí patří se lze jednoduše přesvědčit informativním telefonátem na uvedené kontaktní číslo.
 
 
Objednávky na Tel. 737 671 199

Kontejnerová doprava